Kalıcı Makyaj Nedir?

Dudak Renklendirme, Microblading, Kalıcı Eyeliner, Kalıcı Fondöten (BB Glow) işlemlerinin bütününe verilen isimdir.Kalıcı makyaj mikro pigment genel uygulamasıdır ve kişiye özel tek kullanımlık steril iğneler kullanıldığı için son derece güvenlidir.Kalıcı Makyajda kullanılan ürün bitki özlü olup alerjik reaksiyon yaratmaz. Bu ürünler yüz bölgesi kalıcı makyaj için özel tasarlanmıştır.

Tırnak Uygulamaları Nelerdir?

Jel Tırnak, Akrelik Tırnak, Manikür Pedikür, El Ayak Bakım, Nail Art vb. uygulamalardır. Güzellik ve tedavi amaçlıdır. Bu uygulamalar aracılığı ile kişinin el ve ayak bakımı ile güzelleştirilmesi sağlanır. Tırnak uygulamalarının bir yan etkisi yoktur. Herkese uygulanabilir.

Cilt Bakımı Neden Gereklidir?

Hava kirliliği, yoğun ve stresli yaşam ile yaşlılığın getirdiği belirtiler ile cildiniz canlı görünümünü kaybeder. Karbon Peeling, Somon DNA, Dermapen gibi son teknoloji uygulamalar ile cildiniz tazelenir ve soluk görünümünden uzaklaşır. Cilt Bakımınızı düzenli olarak yaptırdığınız zaman kalıcı etkilere ulaşırsınız.

Lazer Epilasyon Ağrılı Bir İşlem mi?

Hazal Tetik Beauty Nişantaşı Güzellik Merkezinde bulunan buz başlıklı lazer epilasyon cihazı ve alanında sertifikalı uzmanlarımız tarafından yapılan uygulamalar ile acısız, ağrısız bir yöntemle istenmeyen tüylerinizden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

Hangi Cilt Bakımını Yaptırmalıyım?

Cilt bakımı yaptırmak istiyor ama hangi işleme ihtiyacınız olduğunu mu düşünüyorsunuz? Nişantaşında bulunan güzellik merkezimizde cilt analiziniz yapılarak ihtiyacınız olan bakım ve güzellik işlemlerini son teknoloji ürünler ile yapmaktayız.

Cilt Bakımı Sağlığa Zararlı mı?

Cildinizin zaman içindeki yıpranmalarını gidermek bu söylemin aksine yararlıdır. Kullanılan ürünlerin tek kullanımlık ve kişiye özel olması, yapılan işlemin kişinin cilt analizine göre yapılması da doğabilecek tüm sorunların önüne geçmektedir. Cilt Bakımı ile ölü derileriniz yenilenir ve cildiniz eski sağlığına kavuşur. Günümüzde bir çok güzellik uygulaması tedavi amaçlı da kullanılmaktadır.